tr
tr

Yakınınızda Bir Çalışma Alanı Bulun

Özel Ofisler. Masalar. Toplantı ve Konferans Salonları En Büyük Ortak Çalışma Pazarı | 15.000+ Alan | 172 Ülke Bugün Arayın ve Fiyat Teklifi Alın

Binlerce Alan

Ayda 50 $ dan başlayan fiyatlarla

Girişimcilerden Fortune 500 şirketlerine

Spaces, işbirlikçi çalışmanın kısaltmasıdır. Yaklaşımı açısından geleneksel ofis ortamlarından daha esnek olan, yenilikçi bir ortamda, genellikle paylaşılan bir çalışma alanında, ortaya çıkan bir çalışma tarzıdır. Ortak çalışma, uzaktaki profesyoneller arasında ekipman, kaynak, fikir ve / veya deneyimlerin paylaşılmasını sağlar.
Son anketler ve araştırmalar, insanların ortak çalışma alanından çalışırken daha üretken ve yaratıcı olduklarını gösteriyor. Daha az dikkat dağıtıcı unsurlar, kolektif bir zihniyet ve tercih edilen tesis içi olanakların tümü işbirlikçi bir çalışma alanına katkıda bulunur, çalışanlar tipik olarak daha iyi çalışabilir ve diğer çalışma düzenlemelerine göre bir ortak çalışma ortamında işlerinden daha fazla keyif alabilir.
Spaces, dünya çapında birçok farklı ülkede arama yapabileceğiniz bulabileceğiniz ve bazı durumlarda yakınınızdaki ortak çalışma alanlarını kiralayabileceğiniz bir web sitesidir. Ortak çalışma alanları Spaces ta paylaşılan ofis kiralama seçeneklerini listeler ve alanlarının sunabileceği özellikleri ve olanakları ana hatlarıyla belirtir.

En İyi Ortak Çalışma Şehirleri

En Büyük Ortak Çalışma Pazarı | 15.000+ Alan | 172 Ülke. Bugün Fiyat Teklifi Arayın ve Alın

En Çok İncelenen Paylaşılan Ofis alanları

Milyonlarca insan dünya çapında birlikte çalışıyor

Bir Ortak Çalışma Güncellemesini Asla Kaçırmayın

Size en yakın paylaşılan ofis alanıyla ilgili özel teklifler, özel üye fiyatları ve güncellemeler almak için kaydolun.

Kayıt ol